Jak korzystać z wyszukiwarki

Wyszukiwanie za pomocą fraz

Przykładowe wyszukiwanie Zwrócone wyniki Przykładowe wyniki
franc* Każde słowo zaczynające się od liter zakończonych gwiazdką (gwiazdka zastępuje dowolny ciąg znaków) Np. Francja, francuski, Franciszek etc.
Malcz Radke Klimaszewski Aukcje, w których pojawi się jedno (lub więcej) z wymienionych słów Malcz i/lub Radke i/lub Klimaszewski
Kossak -karol Fraza poprzedzona minusem nie może wystąpić w opisie aukcji
Np. Wojciech KossakKarol Kossak


Data powstania obiektu

Dodatkowo możesz zaznaczyć przedział czasowy, który Cię interesuje. Możesz wypełnić oba pola, lub jedno z nich, tworząc przedział jednostronnie otwarty. Wystarczy, że poszukiwany przez ciebie przedział pokryje się choć jednym rokiem z tym występującym w opisie, a obiekt zostanie wyświetlony.

Kategoria obiektu oraz forma sprzedaży

W zaawansowanym opcjach wyszukiwania możesz także zaznaczyć kategorię, do której ma ograniczyć się wyszukiwanie obiektów. Pamiętaj także o zaznaczeniu pola galerii ofertowej, w przeciwnym razie przeszukiwane będą tylko obiekty będące przedmiotem licytacji (z wyłączaniem ofert po określonej cenie).

Ulubione kryteria wyszukiwania z powiadomieniami e-mail

Wszystkie te narzędzia wyszukiwania można także wykorzystać przy tworzeniu ulubionych kryteriów wyszukiwania w panelu użytkownika. Dzięki zapisaniu odpowiednich parametrów wyszukiwania, gdy tylko pojawi się i spełniający kryteria, otrzymasz stosowne powiadomienie e-mail. Pamiętaj: aby otrzymać email z powiadomieniem opcja subskrypcji musi pozostać zaznaczona. W ten sposób nigdy więcej nie przegapisz licytacji!